Siirry suoraan sisältöön
Etusivu | Tietoa meistä | Yhdistykset | Jäsenille | Medianurkka | Hae
Sodan opettamat, Tapani Romu - Kuuntele haastattelut

Tapani Romu on yksi heistä, jotka ovat nähneet sodan todellisuuden Suomessa. Hän oli vasta 6-vuotias, kun aikuisten puheet sodasta kantautuivat hänen korviinsa. Lue lisää

Hyvinvointia tukevia sivustoja: neuvoja ja vinkkejä eläkeläisen arkeen

Liikuntaohjeita www.voitas.fi Hyviä liikuntaohjeita, voima- ja tasapainoliikkeitä. Lue lisää

Tue kristilliseen arvomaailmaan pohjautuvaa ikäihmisten toimintaa
KRELLIn syyskokous ja -juhla pe 10.11.2023 Lappeenrannassa

KRELLIn syyskokous ja syysjuhla pidetään perjantaina 10.11.2023. Sammonlahden kirkossa,  Hietakallionkatu 7, 53850 LAPPEENRANTA. Lue lisää

Jäseneksi liittyminen

Kaipaatko eläkepäiviisi toimintaa saman arvomaailman jakavien ikäihmisten seurassa? Tule mukaan osallistumaan ja omalta osaltasi kehittämään toimintaamme. Voit liittyä jäseneksi yhdistykseemme (Jyvässeudun Kristilliset Eläkeläiset ry) täyttämällä alla olevan liittymislomakkeen. Muista painaa lähetä-nappia, kun olet kirjoittanut tarvittavat tiedot.

Jäseneksi liittyminen onnistuu myös ilmoittautumalla seuraavassa päiväkerhotilaisuudessa. Jäsenmaksu on vain 10 €/vuosi (2023).

Roskaesto, jätä tyhjäksi:
Ilmoittaudun jäseneksi
*
Etu- ja sukunimi
*
Syntymäaika
*
Lähiosoite
*
Postinumero ja -toimipaikka
Puhelinnumero
Sähköpostiosoite
Jäsenmaksu
(valitse vain yksi)


Siirry ajankohtaisten aiheiden linkkeihin.